yorumlar

NM AKADEMİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

2015 DGS sınavına NM Akademi ile hazırlandım. Hedeflediğimden daha yüksek bir puan alarak Dokuz Eylül İnşaat Mühendisliği’ne geçiş yaptım. Buranın en büyük artısı aile ortamı yumuşaklığında, oyun oynar gibi eğlenceli ders işlenmesi ve harika denemeleri. Ben burayı çok sevdim. Tüm hocalarıma teşekkür ederim ilgi ve alakalarına. Matematiğin güzel olduğunu ben şimdi öğrendim. Herkese tavsiye edebilirim. Huzur içinde ilgili, alakalı, mutlu ve eğlenceli bol bol her çeşit sorudan mutlaka ve mutlaka görebileceğiniz bir dershane. Kendinize şans verin NM Akademi’yi seçin.

Bengi GÜNEŞ

2016 KPSS için NM Akademi ile güzel bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum. Buradaki sıcak ortamda gerek çalışanları gerek öğretmenlerim ile çok doğru bir adım atarak sınava 1-0 önde başladığımı düşünüyorum. Bizleri sınava çok doğru ve güzel anlatımlarıyla çok iyi hazırlıyorlar. Yapılan taramalarda eksiklerimiz görülüyor ve tamamlanması için ellerinden geleni yapıyorlar. Aynı şekilde yapılamayan sorularda da bizleri aydınlattıklarını düşünüyorum. Bu zorlu sınav sürecinde bizlere olan desteklerinden, hoşgörülerinden ve sıcak davranışlarından dolayı tüm öğretmenlerimize ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Özge FIRAT

‘’2016 KPSS-Lisans’’ gibi bir sınava NM Akademi’de en doğru şekilde hazırlandığımıza inanıyorum. Alanında uzmanlaşan ve öğrencisine sadece insan olduğu için değer veren değerli hocalarımla, ‘’Sınava kadar konular yetişir mi?’’ kaygısı taşımadan her konuyu detaylı ve doğru öğrenerek rakiplerimin önüne geçtiğimi şimdiden hissedebiliyorum.

İstediğim her saatte gelip ders çalışabiliyor olmam, her sorunuma anında çözüm bulan ve aile sıcaklığı ile oluşmuş NM Akademi’ye şimdiden teşekkür ediyorum.

Kübra KARABULUT

NM Akademi ‘ye Sevgilerimle;

Başladığım gün umudum yoktu, kendime güvenim yetersizdi. Hem kendime olan güvenimi kazandım hem de zaman geçtikçe bu umudum ‘kazanacağım ben ‘ hırsına dönüştü. NM Akademi’nin katkısı bol denemeleriyle olsun, fazla etüt saatleriyle olsun eksiğimi kapatmama yardımcı oldu… Bu işin sırrı bol denemelerden geçer. NM Akademi’ye uğramadan kesinlikle karar vermeyin. Bizlere aile sıcaklığı verdiğiniz için çok teşekkür ederim…

Yekda ERÖRS

Kuzenimin tavsiyesi üzerine tanıştım NM Akademiyle. Mersin Muhasebe ve Vergi Uygulamaları mezunuydum. Amacım Ankara’da 4 yıllık fakültede okumaktı. Bu kapsamda NM Akademi DGS kurslarına kayıt oldum. 1 yıl boyunca bitmeyen tempoyla sınava hazırlandım. Yoğun ders saati, deneme sınavları, matematik etütleri, hocaları, idaresi kazanmamda en büyük etkilerdi. Kursa ilk kayıt olduğumda sıfır matematiğim vardı. Bu durum beni korkutmadı değil. Fakat kursumun büyük katkısıyla kazandım. Bu süreçte yanımda olan NM Akademi ailesine teşekkür ederim. Emekleri çok.

DGS’ye hazırlanan herkesin adresi NM olmalı

Teşekkürler…

Uğur ÖĞRETMEN

NM Akademi KPSS öğrencisiyim. Dershaneye başlamadan önce KPSS’yi kazanıp memur olmak benim için imkânsız olarak gördüğüm olaylardan birisiydi. Ayrıca dershane ortamını da hiç sevmezdim. Evde oturup ders çalışmak bana daha mantıklı geliyordu; sonuçta dershanede anlatılan konuları internette de bulabilirim diye düşünüp kendi kendime KPSS’ye çalışmaya başlamışken ağabeyimin ısrarı üzerine, biraz da istemeden bu dershaneye kaydoldum.

Dersler başladıktan sonra ne kadar ön yargılı davrandığımın farkına vardım. Çünkü öylesine cana yakın, öylesine bilgili hocalar barındırıyordu ki NM Akademi… Güler yüzlü yönetimi ve hocalarıyla kısa zamanda bana çok şey kazandırdı. Özellikle tarih alanında hiçbir şey bilmezken şuan neredeyse çözdüğüm testlerde yanlışım çıkmıyor. Matematik bilgim sıfır iken temelden matematik öğrendim. Her hafta derste işlediğimiz yere kadar olan tarama sınavları ve denemelerle öğrendiklerim iyice pekişti. Üstelik istediğim zaman etüt olabiliyor, çözemediğim soruları hocalarla çözme fırsatı buluyorum.

Kısacası gözümde imkânsız olarak görünen memuriyet artık bana çok yakın. Teşekkürler NM Akademi…

Yılmaz

SİZ DE YORUMLARINIZI BİZE GÖNDERİN, YAYINLAYALIM.

Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Link color
Menu color
User color
Background pattern
Background image
Ücretsiz Tercih Danışmanlığı