NM AKADEMİ - ÖĞRENCİ YORUMLARI
SERHAT KOÇ İnsanın yanında NM Akademi gibi SMMM Staja başlama sınavında sonsuz desteği olan bir aile olması benim için çok büyük bir şanstı. Sınava girerken kazanacağımı bilerek girmek o güveni bana sağlayan dersanem sayesinde olmuştur. NM Akademi ailesine sonsuz teşekkür ederim.
TURGAY ÜNAL  2 Temmuz 2011'de Staja Başlama sınavını kazandım. Bu başarımda büyük katkısı olan ve her zaman yanımda olan NM Akademi öğretmenlerine ve personeline çok teşekkür ederim.   

SMMM STAJA BAŞLAMADA GEREK REKLAMLAR GEREKSE NM'YE DEVAM EDİP BAŞARILI OLAN ÖĞRENCİLER OLARAK, SİZİ TEBRİK ETMEK İSTİYORUM. BİZİ DEHA,MURATİLK UMUT GİBİ DERSHANELERE MAHKUM ETMEKTEN KURTARDINIZ. SINAVA GİREN ARKADAŞLAR İSE, SIRF REKLAM VE HOCA FAKTÖRÜ DOLAYISIYLA BU DERSHANELERİ TERCİH EDİYORDU. MURATİLK UMUTTA SEMA HOCANIN POTANSİYELİ O DERSHANEYE GİTMEKTE ÖNEM KAZANIRKEN, DEHA'DA İSE BÜLENT HOCA DEHA GİDEN ÖĞRENCİLERİNİN TERCİHİNDE ÖNEMLİ ROL OYNAMAKTADIR. NM OLARAK GEREK YAKALADIĞINIZ SORU POTANSİYELİ, GEREKSE İLGİNİZ AÇISINDAN TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER...YAŞASIN NM !!!!!

 

Resim

05.03.2011 tarihinde yapılan staja başlama sınavına ilk girişimde

NM Akademi'ye gelerek sınav 3.sü oldum. Bu benim için ve NM
Akademi için bir onurdur. Dershanenin bize verdiği kaynakladan

başka bir kanağa ihtiyaç duymadım. 2 aylık bir süreçte hocalarımı

iyi dinleyerek, hergün ders çalışarak dereceye girdiğim için hocala-

rıma,  çalışanlara ve emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

 

   

05.03.2011 tarihinde yapılan Smmm staj başlatma sınavında

başarımda etkisi çok büyük olan NM Akademi'ye sonsuz

teşekkür ediyorum.

5 Mart 2011 tarihinde yapılan Smmm sınavını ilk girişimde kazandım.

Sınav başarımda yardımcı olan hocalar ve NM Akademi personeline

çok teşekkür ederim.

Mrb. 5 MART' ta girmiş olduğum SMMM staj başlatma sınavında

ilk kez girişimde başarılı oldum. Bu başarımda katkısı olan NM

Akademi öğretmenlerine ve çalışanlarına çok teşekkür ederim.

 NM_Smmm

 

 

 

05.03.2011 tarihinde yapılan SMMM staja başlama sınavını ilk

girişimde kazandım. Sınavı kazanmamda emegi geçen tüm

hocalarıma sonsuz teşekkür ederim.

   NM Akademi'nin ögrencilerine vermiş olduğu tüm kaynakları

sınav için yeterli buluyorum. 2 ay düzenli çalışarak ve hocaları

iyi dinleyerek bu sınavı kazanmayı başardım.

   Emek veren başarır.


FİLİZ MEŞE  Mali Müşavirlik yolunda ilk NM Akademi ile tanıştım.Ne mutlu bana ki; NM çok iyi bir seçimdi, kazandırdı. Bütün emegi geçen NM ailesine teşekkür ederim ÇOOK MUTLUYUMM. TEŞEKKÜRLER :)))

DURSUN YÜKSEL NM Akademinin çok değerli ve bilgili hocalarının doğru yönlendirme ve eğitimleri ile sınavı kazandım NM Akademinin "Eğitime atılan imza" sloganının hakkını verdiğini ve çok başarılı işlere imza attığını düşünüyorum.   Başta hocalarım olmak üzere bütün NM Akademi personeline gönülden teşekkür ediyorum. Ayrıca temiz ve nezih kantininde, güler yüzlü insanların hazırladığı mükemmel kaşarlı-dometesli tostların başarımdaki katkısı büyüktür. Saygı ve Sevgilerimle.

AHUNUR ŞAHİN Merhaba, NM ile cep telefonu mesajı sayesinde tanıştım. Evliyim ve 2 ve 4 yaşında iki çocuk annesiyim. Kimsenin benden beklemediğini NM bana kazandırdı. Sadece derslere katılarak ve hocaları iyi dinleyerek de bu işin olabileceğini gösterdim. TEŞEKKÜRLER NM AKADEMİ.

BARIŞ KÖMÜRCÜ 2010 yılı Haziran ayı Smmm sınavı benim ilk sınavımdı ve kazandım. Başarımda emeği olan NM Dershanesi'ne ve Tüm hocalarıma ayrıca Dersane çalışanlarına sonsuz teşekkür ediyorum.   Bu 3 aylık dönemde bir öğrenci - dersane ilişkisinden ziyade bir aile duygusu yaşattılar. SMMM adayları için önereciğim tek adres NM Akademi DERSANESİ...