Dgs Gurur Tablomuz

dgs 2014_kurs_ankara















Emin Erdi TÜRKİYE 16. sı  Galatasaray Ünv. HUKUK FAKÜLTESİ

Büşra Nur Bulut  Yıldırım Beyazıt Ünv. BİLGİSAYAR MÜH. (İngilizce)

İpek Çelik KATÜ Hukuk
Ahmet Ethem Aktatş Anadolu Ünv. Endüstriyel Tasarım 

Ceren Önder Çankaya Ünv. İŞLETME (%50 Burslu)

Muharrem Çelik Bozok Ünv. TARLA BİTKİLERİ

Koray Saygılı Uludağ Ünv. İKTİSAT

Başak Taştan İstanbul Arel Ünv. ÇOCUK GELİŞİMİ

Hasibe Gülbahçe İSTANBUL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

Vahit Öztürk ULUDAĞ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİGİ

Serkan Salman PAMUKKALE İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ

Yusus Ay PAMUKKALE İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ

Tolga Ekiz ONDOKUZ MAYIS HARİTA MÜHENDİSLİGİ

Gökhan Torun ÇUKUROVA İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ

Serap Baştimur DUMLUPINAR FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

Ufuk Avcı YAKINDOĞU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ

Kadriye Tom GİRNE AMERİKAN BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEK .

Nesrin Kahraman ANKARA SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİGİ

Besra Özel DOKUZ EYLÜL İŞLETME(İNGİLİZCE)

Nurgül HiçyılmazDÜZCE PEYZAJ MİMARLIĞI

Didem Yıldız ANKARA RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON

Berkay BekaroğluDOĞU AKDENİZ İŞLETME

Rukiye Kaplan SİNOP HEMŞİRELİK

Zeynep Balkan KIRIKKALE BİYOLOJİ

Hüseyin Öcal YÜZÜNCÜ YIL VETERİNERLİK (İÖ)

Seyrani Demir ATILIM HUKUK

Miraç Demirci DUMLUPINAR MALİYE (İÖ)

Sena Yanık UFUK ÜNİ. İSTATİSTİK

Birkan Özmen BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET

Niler Mutlu ÇANKAYA ULUSLAR ARASI TİCARET

Cansın BüyükoğluATILIM ÜNİ. İŞLETME

Tümer Şibik Gazi Ün. Bilgisayar Müh

Kübra Yılmaz Selçuk Ün. Bilgisayar Müh

Onur Özilhan Selçuk Ün. Bilgisayar Müh

Aslan Özdemir Selçuk Ün. Bilgisayar Müh.

Onur Aslan Kocaeli Ün. Bilgisayar müh.

Mert Kahyaoğlu İTÜ Haberleşme Müh.

Çağrı Kolsuz Ankara Ün. Bilgisayar Müh. (İngilizce)

Serdar Kamış Yıldız Teknik Ün. Elektronik Haberleşme Müh.

Erhan Akan Anadolu Ün. Elektrik Elektronik Müh. (İngilizce)

Alper Altan Anadolu Ün. Elektrik Elektronik Müh.

Aki Burkan Selçuk Ün. Elektrik Elektronik Müh.

İsmail Öztürk Selçuk Ün. Elektrik Elektronik Müh.

Volkan Ergeç Kırıkkale Elektrik Elektronik Müh.

Pınar Çalık Kocaeli Ün. Elektrik Elektronik Müh.

Şafak Canıberk Anadolu Ün. İnşaat Müh.

Gamze Erbektaş Katü İnşaat Müh.

Serkan Yalçın Çukurova Ün. İnşaat Müh.

Melih Karakuş Gümüşhane Ün. İnşaat Müh.

Selen Gülen Kırıkkale Ün. İnşaat Müh.

Ali Yılmaz Yıldız Teknik Ün. Makine Müh.

Eray Aldemir Katü Makine müh.

Eray Sönmez Kırıkkale Ün. Makine Müh.

Emrah Somagan Gazi Antep Ün. Makine Müh.

Mehmet Akın Hitit Ün. Makine Müh.

Eray Ömerca Karabük Ün. Otomotiv Müh.

Emrah Saka Atılım Ün. Otomotiv Müh.

Serhat Yoğurt Çukurova Ün. Mimarlık 
Muhammed 
Daşgın Ankara Ün. Beslenme ve Diyetetik

Tuğçe Darıcıoğlu Elazığ Ün. Veterinerlik

Hazal Çalışkan Ankara Ün. Peyzaj Mimarlığı.

Sabit Esirgen Erciyes Ün. Gıda Müh.

Havva Dilek Özarıkan KATÜ Orman Müh.

Gülay Zengin Ankara Ün. Hemşirelik

Gökçen Çelik Hacettepe Ün. Grafik Tasarımı.

İsmail Doğancı Dokuz Eylül Ün. Hukuk

Enes Kaplan Marmara Ün. Hukuk

Sevgi BüyükbodurGazi Ün. Hukuk

Kübra Dönmez Hacettepe Ün. İktisat (İngilizce)

Çiçek Ebru Toker Bolu Abant İzzet Baysal Ün. Çocuk Gelişimi

Gül Gözde YardımBolu Abant İzzet Baysal Ün. Çocuk Gelişimi

Pınar Şimşek Bolu Abant İzzet Baysal Çocuk Gelişimi

Elçin Kıdıroğlu AÖF Çoçuk Gelişimi

Hatice Çayıroğlu AÖF Çoçuk Gelişimi

Cansu Köseoğlu AÖF Çoçuk Gelişim

Nadire Erorhan AÖF Çoçuk Gelişimi

Merve Yılmaz AÖF Çoçuk Gelişimi

Özlem Yılmaz Gazi Ün. Okul Öncesi Öğrt.

Şeyma Aydın Gazi Ün. Maliye

Elanur Aygün Hitit Ün. İşletme

Ezgi Ertekin Katü İşletme

Ezgi Şahin İzmir Ün. İşletme

Selen Gültekin Atılım Ün. İşletme

Yaşar Kaan Kaya Çankaya Ün. Uluslararası Ticaret

Buse Kızıl Çağ Ün. Uluslararası Finans

Sercan Ateş Anadolu Ün. Turizm Otelcilik

Ebru Aslanol Hacettepe Ün. Bilgi Belge Yönetimi

Özlem Yağmur Hacettepe Ün. Bilgi Belge Yönetimi

Gamze Kaplan Anadolu Ün. Sosyololoji

Gözde Özdil Ankara Ün. Halkla İlişkiler Tanıtım

Dilara Aslan Başkent Ün. İletişim Tasarımı

Ayşe Bilge Topaloğlu Ankara Ün. Amerikan Dili ve Edebiyatı

Fatma Selen Benkiİstanbul Bilgi Ün.

Başak Yıldız Gazi Ün. Çalışma Ekonomisi

Duygu Güzel Hacettepe Ün. İstatistik

Ufuk Akgül Gazi Ün. İstatistik

Osman Gündüz Yıldız Teknik Ün. İstatistik

Fatih Gök Kırıkkale Ün. istatistik

 

Hatice Yanık Tunceli Ünv. KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

Fatih Mert Erciyes Ünv. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Mustafa Keleş Uludağ Ünv. ELEKTRİK - ELEKTRONİK MÜH.

Sezen Dakoğlu İzmir Ünv. BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Burak Okur Çukurova Ünv. İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

Melisa Ç. Bilkent Ünv. MİMARLIK

Salih Görgişen Atılım Ünv. MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ

Esra Ergün Cumhuriyet Ünv. BİYOKİMYA

Canan Tabende Sürücü. Selçuk Ünv. OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMEN.

Didem Yıldız ANKARA RADYO, SİNEMA VE TELEVİZYON

Berkay BekaroğluDOĞU AKDENİZ İŞLETME

Rukiye Kaplan SİNOP HEMŞİRELİK

Zeynep Balkan KIRIKKALE BİYOLOJİ

Hüseyin Öcal YÜZÜNCÜ YIL VETERİNERLİK (İÖ)

Seyrani Demir ATILIM HUKUK

Miraç Demirci DUMLUPINAR MALİYE (İÖ)

Sena Yanık UFUK ÜNİ. İSTATİSTİK

Birkan Özmen BAŞKENT ULUSLAR ARASI TİCARET

Niler Mutlu ÇANKAYA ULUSLAR ARASI TİCARET

Cansın BüyükoğluATILIM ÜNİ. İŞLETME

Tümer Şibik Gazi Ün. Bilgisayar Müh

Kübra Yılmaz Selçuk Ün. Bilgisayar Müh

Onur Özilhan Selçuk Ün. Bilgisayar Müh Aslan

Özdemir Selçuk Ün. Bilgisayar Müh.

Onur Aslan Kocaeli Ün. Bilgisayar müh.

Mert Kahyaoğlu İTÜ Haberleşme Müh.

Çağrı Kolsuz Ankara Ün. Bilgisayar Müh. (İngilizce)

Serdar Kamış Yıldız Teknik Ün. Elektronik Haberleşme Müh.

Erhan Akan Anadolu Ün. Elektrik Elektronik Müh. (İngilizce)

Alper Altan Anadolu Ün. Elektrik Elektronik Müh.

Aki Burkan Selçuk Ün. Elektrik Elektronik Müh.

İsmail Öztürk Selçuk Ün. Elektrik Elektronik Müh.

Volkan Ergeç Kırıkkale Elektrik Elektronik Müh.

Pınar Çalık Kocaeli Ün. Elektrik Elektronik Müh.

Şafak Canıberk Anadolu Ün. İnşaat Müh.

Gamze Erbektaş Katü İnşaat Müh.

Serkan Yalçın Çukurova Ün. İnşaat Müh.

Melih Karakuş Gümüşhane Ün. İnşaat Müh.

Selen Gülen Kırıkkale Ün. İnşaat Müh.

Ali Yılmaz Yıldız Teknik Ün. Makine Müh.

Eray Aldemir Katü Makine müh.

Eray Sönmez Kırıkkale Ün. Makine Müh.

Emrah Somagan Gazi Antep Ün. Makine Müh.

Mehmet Akın Hitit Ün. Makine Müh.

Eray Ömerca Karabük Ün. Otomotiv

Müh. Emrah Saka Atılım Ün. Otomotiv Müh.

Serhat Yoğurt Çukurova Ün. Mimarlık

Muhammed Daşgın Ankara Ün. Beslenme ve Diyetetik

Tuğçe Darıcıoğlu Elazığ Ün. Veterinerlik

Hazal Çalışkan Ankara Ün. Peyzaj Mimarlığı.

Sabit Esirgen Erciyes Ün. Gıda Müh.

Havva Dilek Özarıkan KATÜ Orman Müh.

Gülay Zengin Ankara Ün. Hemşirelik

Gökçen Çelik Hacettepe Ün. Grafik Tasarımı.

İsmail Doğancı Dokuz Eylül Ün. Hukuk

Enes Kaplan Marmara Ün. Hukuk

Sevgi BüyükbodurGazi Ün. Hukuk

Kübra Dönmez Hacettepe Ün. İktisat (İngilizce)

Çiçek Ebru Toker Bolu Abant İzzet Baysal Ün. Çocuk Gelişimi

Gül Gözde YardımBolu Abant İzzet Baysal Ün. Çocuk Gelişimi

Pınar Şimşek Bolu Abant İzzet Baysal Çocuk Gelişimi

Elçin Kıdıroğlu AÖF Çoçuk Gelişimi

Hatice Çayıroğlu AÖF Çoçuk Gelişimi

Cansu Köseoğlu AÖF Çoçuk Gelişim

Nadire Erorhan AÖF Çoçuk Gelişimi

Merve Yılmaz AÖF Çoçuk Gelişimi

Özlem Yılmaz Gazi Ün. Okul Öncesi Öğrt.

Şeyma Aydın Gazi Ün. Maliye Elanur Aygün Hitit Ün.

İşletme Ezgi Ertekin Katü İşletme Ezgi Şahin İzmir Ün.

İşletme Selen Gültekin Atılım Ün. İşletme

Yaşar Kaan Kaya Çankaya Ün. Uluslararası Ticaret

Buse Kızıl Çağ Ün. Uluslararası Finans

Mustafa Sinan Cihangir Boğaziçi Ün. Turizm İşletmeciliği

Sercan Ateş Anadolu Ün. Turizm Otelcilik

Ebru Aslanol Hacettepe Ün. Bilgi Belge Yönetimi

Özlem Yağmur Hacettepe Ün. Bilgi Belge Yönetimi

Gamze Kaplan Anadolu Ün. Sosyololoji

Gözde Özdil Ankara Ün. Halkla İlişkiler Tanıtım

Dilara Aslan Başkent Ün. İletişim Tasarımı

Ayşe Bilge TopaloğluAnkara Ün. Amerikan Dili ve Edebiyatı

Fatma Selen Benki İstanbul Bilgi Ün.

Başak Yıldız Gazi Ün. Çalışma Ekonomisi

Duygu Güzel Hacettepe Ün. İstatistik

Ufuk Akgül Gazi Ün. İstatistik

Osman Gündüz Yıldız Teknik Ün.

İstatistik Fatih Gök Kırıkkale Ün. istatistik

Hasibe Gülbahçe İSTANBUL FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

Vahit Öztürk ULUDAĞ ELEKTRONİK MÜHENDİSLİGİ

Serkan Salman PAMUKKALE İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ

Yusus Ay PAMUKKALE İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ

Tolga Ekiz ONDOKUZ MAYIS HARİTA MÜHENDİSLİGİ

Gökhan Torun ÇUKUROVA İNŞAAT MÜHENDİSLİGİ

Serap Baştimur DUMLUPINAR FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON

Ufuk Avcı YAKINDOĞU BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİGİ

Kadriye Tom GİRNE AMERİKAN BİLGİSAYAR VE ÖĞRETİM TEK .

Nesrin Kahraman ANKARA SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİGİ

Besra Özel DOKUZ EYLÜL İŞLETME(İNGİLİZCE)

Nurgül HiçyılmazDÜZCE PEYZAJ MİMARLIĞI