dgs

G U R U R   T A B L O M U Z

OSMAN ERCAN

ODTÜ  (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

GÖKHAN URGANCI

ODTÜ (İŞLETME) Eşit Ağırlık TÜRKİYE 33.SÜ 

MUSTAFA SİNCAN

BOĞAZİÇİ ÜNV. ( TURİZM OTELCİLİK)

M. SİNAN CİHANGİR

BOĞAZİÇİ ÜNV. ( TURİZM İŞLETMECİLİĞİ)

MERT KAHYAOĞLU

İTÜ. ( HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ)

OSMAN GÜNDÜZ

YILDIZ TEKNIK ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

DUYGU GÜZEL

HACETTEPE ÜNV. (İSTATİSTİK)

HAKAN TATLI

YILDIZ TEKNIK ÜNV. (MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ)

KÜBRA DÖNMEZ

HACETTEPE ÜNV. (İKTİSAT)

ALİ YILMAZ

YILDIZ TEKNİK ÜNV.(MAKINA MUHENDİSLİĞİ)

SERDAR KAMIŞ

YILDIZ TEKNIK ÜNV. (ELEKTRONIK HABERLEŞME MÜHENDİSLİĞİ)

GÖKÇEN ÇELİK

HACETTEPE ÜNV. (GRAFİK TASARIM)

EBRU ASLANOL

HACETTEPE ÜNV. ( BİLGİ BELGE YÖNETİMİ)

ÖZLEM YAĞMUR

HACETTEPE ÜNV. ( BİLGİ BELGE YÖNETİMİ)

ARİF GÜMÜŞEL

MARMARA ÜNV. ( HUKUK )

ENES KAPLAN

MARMARA ÜNV. ( HUKUK)

HASAN DEMİREL

GAZİ ÜNV. (MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ)

GÖZDE ÖZDİL

ANKARA ÜNV. (HALKLA İLİŞKİLER)

İLAYDA KAYA

ANKARA ÜNV. (RADYO TV SİNEMA)

DİDEM YILDIZ

ANKARA ÜNV. ( RADYO TV SİNEMA)

AYDAN YAŞAR

ANKARA UNV (KİMYA)

HAZAL ÇALIŞKAN

ANKARA ÜNV. (PEYZAJ MİMARLIĞI)

NESRİN KAHRAMAN

ANKARA ÜNV. ( SAĞLIK KURUMLARI YÖNETİCİLİĞİ)

ÇAĞRI KOLSUZ

ANKARA ÜNV. ( BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

AYŞE BİLGE TOPALOĞLU

ANKARA ÜNV. (AMERİKAN DİLİ VE EDEBİYATI)

MUHAMMED DAŞKIN

ANKARA ÜNV. (BESLENME VE DİYETİSTİK)

TÜMER ŞİBİK

GAZİ ÜNV. ( BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

DİDEM KESKİN

GAZİ ÜNV. (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

BATUR DOĞAN

GAZİ ÜNV. ( ELEKTRİK ELEKTRONIK MUHENDİSLİĞİ)
SAYISAL - TÜRKİYE 33. SÜ

HAKAN ATAK

GAZİ ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ)

BURCU AYDIN

GAZİ ÜNV.( MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ)

SEVGİ BÜYÜKBODUR

GAZİ ÜNV. ( HUKUK)

ÖZLEM YILMAZ

GAZİ ÜNV. (OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ)

ŞEYMA AYDIN

GAZİ ÜNV. (MALİYE)

BAŞAK YILDIZ

GAZİ ÜNV. (ÇALIŞMA EKONOMİSİ)

UFUK AKGÜL

GAZİ ÜNV. ( İSTATİSTİK)

AHMET SELİM ÜNAL

GAZİ ÜNV. ( İSTATİSTİK)

HASİBE GÜLBAHÇE

İSTANBUL ÜNV. ( FİZYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON)

MUHAMMET ERİŞ

ANADOLU ÜNV. ( MALİYE)

ZEYNEP ÇAKIR

ANADOLU ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

ERHAN AKAN

ANADOLU ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONIK MÜHENDİSLİĞİ)

ALPER ALTAN

ANADOLU ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ)

ELÇİN KIDIROĞLU

ANADOLU ÜNV. (ÇOCUK GELİŞİMİ)

HATİCE ÇAYIROĞLU

ANADOLU ÜNV. ( ÇOCUK GELİŞİMİ)

CANSU KÖSEOĞLU

ANADOLU ÜNV. ( ÇOCUK GELİŞİMİ)

NADİRE ERORHAN

ANADOLU ÜNV. ( ÇOCUK GELİŞİMİ)

MERVE YILMAZ

ANADOLU ÜNV. (ÇOCUK GELİŞİMİ)

SERCAN ATEŞ

ANADOLU ÜNV. (TURİZM OTELCİLİK)

GAMZE KAPLAN

ANADOLU ÜNV. (SOSYOLOJİ)

ERHAN AKAN

ANADOLU ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONIK MUHENDİSLİĞİ)

ŞAFAK CANIBERK

ANADOLU ÜNV. (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

SEFA AKKUŞ

DOKUZ EYLÜL ÜNV. (İŞLETME)

ALİ RIZA YILMAZ

OSMANGAZİ ÜNV. ( ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ)

İSMAİL DOĞANCI

DOKUZ EYLÜL ÜNV.( HUKUK)

BESRA ÖZEL

DOKUZ EYLÜL ÜNV. (İŞLETME)

ASLAN ÖZDEMİR

SELÇUK ÜNV. ( BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

ONUR AZİZHAN

SELÇUK ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

İSMAİL ÖZTÜRK

SELÇUK ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ)

KÜBRA YILMAZ

SELÇUK ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

AKİ BURKAN

SELÇUK ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ)

ERAY ALDEMİR

KATÜ ( MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ)

DİLEK ÖZOTURAN

KATÜ (ORMAN MÜHENDİSLİĞİ)

EZGİ ERTEKİN

KATÜ (İŞLETME)

GAMZE ERBEKTAŞ

KATÜ (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

HAVVA DİLEK ÖZARIKAN

KATÜ (ORMAN MÜHENDİSLİĞİ)

KAAN ÖNGÖRMÜŞ

KIRIKKALE ÜNV. ( MAKINA MÜHENDİSLİĞİ)

İBRAHİM GÜNER

KIRIKKALE ÜNV. (İNŞAAT MUHENDİSLİĞİ)

FATİH TOYGAR

KIRIKKALE ÜNV. (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

FATİH GÖK

KIRIKKALE ÜNV. (İSTATİSTİK)

ZEYNEP BALKAN

KIRIKKALE ÜNV. (BİYOLOJİ)

VOLKAN ERGEC

KIRIKKALE ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ)

SELEN GÜLEN

KIRIKKALE ÜNV. (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

ERAY SÖNMEZ

KIRIKKALE ÜNV. (MAKINA M UHENDİSLİĞİ)

ÇİĞDEM BAHAR

S.DEMİREL ÜNV. (FİZİK REHABİLİTASYON)

OSMAN COŞAN

S.DEMİREL ÜNV. (İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

GÖKHAN GÜRBÜZER

S.DEMİREL ÜNV. (ZİRAAT MÜHENDİSLİĞİ)

ÇİÇEK EBRU TOKER

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNV.(ÇOCUK GELİŞİMİ)

GÜL GÖZDE YARDIM

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. ( ÇOCUK GELİŞİMİ)

PINAR ŞİMŞEK

BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNV. ( ÇOCUK GELİŞİMİ)

ONUR ASLAN

KOCAELİ ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

PINAR ÇALIŞKAN

KOCAELİ ÜNV. ( ELEKTRİK ELEKTRONIK)

GÖKHAN TORUN

ÇUKUROVA ÜNV. (İNŞAAT MUHENDİSLİĞİ)

SERKAN YALÇIN

ÇUKUROVA ÜNV. (İNŞAAT MUHENDİSLİĞİ)

SERHAT YOĞURT

ÇUKUROVA ÜNV. (MİMARLIK)

SERKAN SALMAN

PAMUKKALE ÜNV. (İNSAAT MUHENDİSLİĞİ)

YUSUF AY

PAMUKKALE ÜNV. (İNŞAAT MUHENDİSLİĞİ)

VAHİT ÖZTÜRK

ULUDAĞ ÜNV. (ELEKTRONIK MUHENDİSLİĞİ)

TOLGA EKIZ

ONDOKUZ MAYIS ÜNV. (HARİTA MÜHENDİSLİĞİ)

SERAP BAŞTIMUR

DUMLUPINAR ÜNV.(FİYOTERAPİ VE REHABİLİTASYON)

MİRAÇ DEMİRCİ

DUMLUPINAR ÜNV.( MALİYE)

ERAY ÖMER

KARABÜK ÜNV.(OTOMOTİV MÜHENDİSLİĞİ)

HÜSEYİN ÖCAL

YÜZÜNCÜ YIL ÜNV. (VETERİNERLİK)

BEYTULLAH UÇAN

SÜTÇÜ İMAM ÜNV. (ELEKTRİK ELEKTRONIK)

ÖMER KURT

AFYON KOCATEPE ÜNV. (OTOMOTİV MUHENDİSLİĞİ)

YUSUF ABDULLAH

SAKARYA ÜNV. (İLAHİYAT)

NURGÜL HİÇYILMAZ

DÜZCE ÜNV.  (PEYZAJ MİMARLIĞI)

RUKIYE KAPLAN

SİNOP ÜNV. (HEMŞİRELİK)

MELİH KARAKUŞ

GÜMÜŞHANE ÜNV.(İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ)

EMRAH SOMAGAN

G. ANTEP ÜNV. (MAKINA MUHENDİSLİĞİ)

ELANUR AYGÜN

HİTİT ÜNV. (İŞLETME)

MEHMET AKIN

HİTİT ÜNV. (MAKINA MÜHENDİSLİĞİ)

TUGÇE DARICIOĞLU

ELAZIG ÜNV. (VETERİNERLİK)

SABİT ESİRGEN

ERCİYES ÜNV. (GIDA MUHENDİSLİĞİ)

ERAY ERTÜRK

MUĞLA ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

EMRE AYKAN

BİLKENT ÜNV.(İŞLETME)

PERVİN AK

FATİH ÜNV. (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

MEHMET UZ

FATİH ÜNV.  (BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

ERAY BURAK POLAT

DOĞU AKDENIZ ÜNV. (BİLİŞİM SİS, MÜHENDİSLİĞİ) %100 BURSLU

MERVE ATAK

DOĞU AKDENIZ ÜNV. (FİZİK REHABİLİTASYON)

BÜŞRA KURUM

GİRNE AMERİKAN ÜNV.(MİMARLIK)

BERKAY BEKAROĞLU

DOĞU AKDENIZ ÜNV. (İŞLETME)

UFUK AVCI

YAKINDOĞU ÜNV.( BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ)

DİLARA ASLAN

BAŞKENT ÜNV. (İLETİŞİM TASARIM)

BİRKAN ÖZMEN

BAŞKENT ÜNV. (ULUSRARASI TICARET)

MUHITTIN BİROL ADAHAN

ATILIM ÜNV. ( BİLGİSAYAR MUHENDİSLİĞİ)

EMRAH SAKA

ATILIM ÜNV. (OTOMOTIN MUHENDİSLİĞİ)

SEYRANI DEMIR

ATILIM ÜNV. ( HUKUK)

CANSIN BÜYÜKOĞLU

ATILIM ÜNV. (İŞLETME)

SELEN GÜLTEKIN

ATILIM ÜNV. ( İŞLETME)

EZGİ ŞAHİN

İZMİR ÜNV.(İŞLETME &50 BURSLU)

YASAR KAAN KAYA

ÇANKAYA ÜNV. ( ULUSLAR ARASI TICARET)

NİLER MUTLU

ÇANKAYA ÜNV. (ULUSLAR ARASI TİCARET)

SENA YANIK

UFUK ÜNV.(İSTATİSTİK)

BUSE KIZIL

ÇAĞ UNV (ULUSLARARI FİNANS)

FATMA SELEN BENKİ

İSTANBUL BİLGİ ÜNV. (İŞLETME)

ESAT KOÇ

EŞİT AĞIRLIK TÜRKİYE 3. SÜ (SINAV ABONEMİZ)

Önceki yıllarda kazanan öğrencilerimiz için tıklayınız